Školenie OPC UA

Najbližší termín školenia: bude čoskoro upresnený


OPC UA poskytuje metódu pre bezpečnú a spoľahlivú výmenu dát a vzhľadom na to, že je najpopulárnejším otvoreným štandardom konektivity, bude hrať hlavnú úlohu v tom, aby sa Industry 4.0 stal realitou.

Vďaka flexibilite OPC UA, môžu byť aplikácie vyvinuté aj pre iné platformy ako Windows, napríklad pre Linux a pre vstavané systémy (embedded systems) alebo dokonca pre "čisto kovové" prostredia, ktoré vôbec neobsahujú operačné systémy.

Spoznajte základy OPC UA a zistite
​ako začať s vývojom OPC UA aplikácií


Školenie OPC UA je určené pre riadiacich a aplikačných inžinierov, vývojárov, integrátorov, prevádzkových manažérov, výrobných manažérov, technológov, technikov a manažérov zodpovedných za každodennú prevádzku automatizácie a procesov riadiacich systémov.
Zísakné znalosti využíjú tiež manažéri a správcovia zodpovední za návrh architektúry riadenia procesov, výber technológií a softvéru, a nákup hardvéru a softvéru pre tieto systémy.
Školenia sa konajú v prostredí v triede a sú tvorené prednáškami, prezentáciami a ukážkovými cvičeniami. Kurzy prebiehajú v otvorenom a priateľskom prostredí, ktoré podporuje diskusiu a riešenie problémov z praxe.
Školenia vedú certifikovaní odborníci. Ceny su uvedené za osobu. Školenie sa uskutoční, ak sa ho zúčastnia najmenej 3 osoby. Možnosť privátnych tréningov vo vašom zariadení, cena na požiadanie.

Potrebujete poradiť?

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Organizátor - KFB Control

Už od roku 1999 pracujeme na projektoch z oblasti automatizácie technologických procesov, nasadzovania prostriedkov informačných technológií a návrhu a inštalácie dochádzkových a prístupových systémov.

Naša spoločnosť je zmluvným partnerom firmy Schneider Electric, autorizovaným partnerom Honeywell Process Solutions pre komplexné dodávky ich produktov, regionálnym partnerom dormakaba a výhradným distribútorom produktov firmy Matrikon pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko.

Prejsť na www.kfb.sk

Mohlo by Vás zaujímať

1Aké produkty ponúka Matrikon?
Matrikon ponúka softvérové riešenia pre komunikáciu medzi rôznymi zariadeniami na základe OPC špecifikácií DA, HDA a A&E.

Okrem týchto produktov Matrikon ponúka aj produkty s vyššou pridanou hodnotou, ktoré umožňujú: komunikáciu medzi rôznymi sieťami; zabezpečujú kontrolu prístupu k dátam; umožňujú redundantné architektúry; garantovaný zber, prenos a archiváciu údajov z viacerých geograficky rozptýlených lokalít do centrály a podobne.
2Môžem si produkty pred zakúpením otestovať?
Áno, všetky softvérové produkty Matrikon je možné stiahnuť ako plne funkčnú 30-dňovú trial verziu.
3Potrebujem poradiť s inštaláciou, konfiguráciou alebo výberom produktu. Na koho sa môžem obrátiť?
Kontaktujte nás cez online chat, email alebo telefón.

Naša spoločnosť KFB Control ako autorizovaný regionálny partner Matrikon okrem predaja produktov poskytuje:

-Praktické OPC tréningy (v SJ) v našich priestoroch alebo u zákazníka.
-Prednákupné produktové a technické poradenstvo zdarma.
-Technický support k zakúpeným produktom a licenciám.

Technológia Matrikon je založená na OPC štandarde

OPC komunikácia je všeobecne akceptovaným štandardom a je nezávislá od zariadenia alebo jeho dodávateľa.

Viac o OPC štandarde

Kontakt

 
MOPC-SKCZHUPL-LinkedInGroup

LinkedIn